31 Mayıs 2016 Salı

Huu huuu Lee Min Ho'dan haber var!!! (Jun Ji Hyun ile yeni dizisi hakkında)


Hellöövv evribadiii..
Size çok güzel haberlerle geldim.
Aslında açılışı ''oleyyy'',''yuuppii'' nidaları arasında açmak isterdim ki buradan pek yansıtamıyorum o coşkuyu :) Beni bilenler,bilmeyenler için söylüyorum:Ben bir Lee Min Ho fanıyım.Kendisi Güney Kore sanat camiasında yegane oppam.Gelelim haberine..
Min Hocuğum,uzuunnca bir dönem eskisi gibi piyasada değildi,sanırım bizim Türk ünlüleri gibi ''tükenmişlik sendromu''na yakalanmıştı.Daha bu sabah ''Minhocuğum da bir dizi çekeydi iyiydi.Kaç sene oldu.Yüzünü gören cennetlik'' dememle kalmadı ''My love from another star''dan da yakinen tanıdığımız Jun Ji Hyun'la dizi çekeceğini öğrendim.Allaahhh nasıl sevindim anlatamam.Jun Ji Hyun'un oyunculuğuna bayılan birisi olarak ve çekilecek dizinin de '''My love from another star'' senaristlerinden çıkacağını öğrenmemle heyecan katsayım giderek arttı.
Lee Min Ho'da da nasıl bir şans varsa bilmiyorum hep kendinden büyük partnerlerle çalıştı.Fakat Ji Hyun bir önceki dizisinde Kim Soo Hyun çıtırıyla çalışmıştı ve gayette hafızlarda yer edinen bir dizi ortaya çıkmıştı.Bu diziden çoookk umutluyum çoookkk!

Dizinin ismi ''Legend of the Blue Sea'' imiş.Fantastik/tarihi bir dizi olacakmış.Aslında günümüzde geçen bir dizi olmasını tercih ederdim ama neyse belki dizi yayınlanınca bu lafımı geri alırım.Konusu bir denizkızı ve denizadamıyla alakalı bir konuymuş..O sırada iç sesim:''Bak şimdi bunları nasıl çekecekler bunlar yahuu? Kafamda deli sorular..''
Bu arada dizinin yönetmeni de ''City Hunter''ın yönetmeniymiş.Bu heyecanı ''Heirs'' dizisi yayınlanmadan da yaşamıştım ama bir hüsranla sonuçlanmıştı.Umarım bu sefer öyle bir şey olmaz.Hafızalardan çıkmayan bir dizi olur.Şimdiden sabırsızlandım :)


Not:Jun Ji Hyun'dan bu kadar bahsetmişken,Cheon Song Yi'yi hatırlamamak olur mu??(Han Yu raa iz ee nöööoormııılll, iz ee nööööoorrrmıll :D:D Ne demek istediğimi anlamak isteyenler şu videoya ışınlanabilir.Gününüzün güzel geçmesi için başlı başına sebep :) Moraliniz bozuksa açıp açıp dinleyin.Sağlam etkisini göreceksiniz :) Birde benim Kore seyahatimden Cheon Song Yi yüzüğü hakkında yazdığım bir yazı vardı.O geldi aklıma şimdi :) Okumayanlar için buraya ışınlanabilirsiniz.Belki hoşunuza gider :) (Ayyy ne yazdım beaa)
Not2:Lee Min Ho ve Suzy hala birlikteler..evet -__- (Tamam tamam bu sefer cidden gittim:))


8 yorum:

 1. tamam kim soo hyun da jun ji hyun'dan genç ama lee min ho tam anlamıyla erkek kardeşi gibi duruyo yahu. bilemedim bu sefer. piyasa 30 üstü birbirinden mükemmel jönlerle doluyken bu kadınlarla ufak tefek adamları oynatma çabası neyin nesi anlamadım gitti... ^-^

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Valla bende o sırrı bir türlü çözemedim gitti.Min Ho'da habire nunalarıyla oynayıp duruyor :D Faith'de ki partneri de çok büyük duruyordu ama senaryoyla falan onu da kılıfına uydurdular artık bunda da naparlar bilemiyorum :)

   Sil
 2. Hellööö canım... Blogları geziyordum yolum sana düştü. Henüz Kore fanı olamadım, Bollywood'dan çıkamıyorum. Ama bir açılış yapacağım Kore blogları sayesinde. Bu arada oppa nedir acep? Ben de bloguma beklerim aşkkuşu. Bak gel tamam mı... ❤

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hoşegeldin..Gelirim tabi :)
   Ben de son dönemde Bollywood'a sarmış vaziyettim.Bir çok paylaşım yapıyorum Bollywood'la ilgili.Bolca da olacak gibi görünüyor.Koreyle alakan yoksa da çok sorun olmaz gibi sanki :)
   ''Oppa'' aslında kendinden büyük erkekler için kullanılan bir tabir ya da saygı ifadesi de denebilir..Sadece kızlar için geçerli bu yalnız.Örneğin;Bir erkek kendinden büyük bir erkeğe ''Oppa'' diyemez.Onlar da ''Hyung'' diyorlar.Oppa'nın biraz samimi havası da olduğundan ben Lee Min Ho'ya yegane oppam diyorum :)

   Sil
 3. Yaa niçin tarihi dizi ki :(( günümüzün nesi varmis. Ama ikiliyi yakıştırdım birbirine. Lmh yaşlandı, hatun çok genç duruyor. Yaşlarını bilmiyor olsak göze hiç batmazdı belkide.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tarihi dizilere fantastik öğeler katıyorlar ya bir de ben ona hayranım.Biz de hayatta olmaz öyle bir şey :)
   Bende öyle düşünüyorum.Jun Ji hyun çok fazla yaşını gösteren birisi değil.Çılgın olursa burada da o açık iyice kapanır :)

   Sil
 4. Le min Hoo fanı değilim ama Jun ji Hyun en sevdiğim aktristlerden biri .İlk 'My love from another star ' da izlemiştim. Hem çok güzel hem de komik ve eğlenceli bi kadın .Rolünün hakkını iyi vermişti. Yeni dizisini heyecanla bekliyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de çok seviyorum Jun Ji Hyun'u..Çok eğlenceliydi gerçekten o dizide :))

   Sil